BalkanWoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BalkanWoW

MoltenWoW Balkan Gaming Community
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Preporučeni addoni

Ići dole 
AutorPoruka
Shape

Shape


Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2011
Godina : 34
Lokacija : U fotelji

Preporučeni addoni Empty
PočaljiNaslov: Preporučeni addoni   Preporučeni addoni EmptyPet Sep 16, 2011 9:33 pm

Eto napokon sam odlučio da napravim neki spisak addona za koje ja smatram da su vrlo korisni i nisu losi da se poseduju (jer naravno i ja ih imam i olaksavaju mi zivot uveliko). Dopunnjavaću spisak kasnije kad se setim više...

Addoni za questovanje

Jedan od ova 2 su najviše preporučena i nisu loša za imati(ja inače imam QuestHelper)

QuestHelper se može download OVDE
Carbonite je OVDE

Takodje bih preporučio neki addon za prikazivanje SVIH questova kako na mapi tako i u posebnom prozoru.
Ja koristim EveryQuest i HandyNotes i mogu se download OVDE i OVDE

Ostali addoni:

Addon koji u sebi ima spisak svih dropova od svakog bosa u instancama i raidovima, kao i razne druge predmete i nacin kako se dobijaju, jako preporucujem svima. Atlasloot mozete download OVDE.

Evo i link za cuveni recount koji meri postignute udarca, lecenje, kao i mnogo drugih stvari. Download je OVDE.

Nema potrebe, ali evo i link za najcuveniji addon verovatno, Gearscore. Sumirana cela oprema u samo jedan broj, ali i dalje bih preporucio dobri stari inspect. Naglasio bih da kod nas u gildu niko ne moze da nekog ne primi u grupu zbog loseg GS-a. Moze da vam sluzi samo orijentaciono, broj koliko ste postigli, nista vise. mozete ga skinuti OVDE.

Ostavicu vam i link za Gatherer, addon za mining, herbalizam i koji je jako koristan, pogotovu ako ga imaju i sto vise clanova gilda, jer on pri svakom kopanju ili branju biljaka salje gildasima informacije i obelezava na mapi. Download je OVDE.

Jedan stvarno OBAVEZAN addon za x1 server, Vendorfood je jako jednostavan i sastoji se od samo jednog dugmeta koji se nalazi u prozoru kod vendora. On na klik tog dugmeta automatski prodaje sve sive predmete iz torbica. Jako koristan a stvarno jako mali i ne zauzima skoro nista memorije... Link je OVDE.

Naveo bih i jedan addon za cast barove koji ja koristim. Quartz menja sve cast barove kod blizzarda i ubacuje male lepse, takodje ima i timer z dotove i efekte na neprijatelju. Link za download je OVDE.

Jedan obavezan addon za nas koji volimo da ganjamo neke lude achivemente, ima neke alate i dodatak za tooltip sa nekim informacijama, kao npr koga treba da se ubije ili /love na critteru. Overachiever mozete download OVDE.

Warloci... Da se setim i vas. Necrosis je jedan addon namenjen samo warlocima, ima bas puno raznih alata, al' neki od vaznijih stvari su automatsko izbacivanje shardova, i audio informacija kad je procovao Nightfall. Link je OVDE.

Da ostavim i link za jedan isto poznati addon za merenje threata, cuveni Omen. Za vas sto ne znaju sta je threat da objasnim ukratko. Neprijatelji u WoW-u su dizajnirani da napadaju onu metu sa najvecim takozvanim threatom, a threat poeni se zaradjuju koristenjem vecine moci (kako raznih udaraca, tako i lecenjem). Vec mozete da pretpostavite da tenkovi trebaju da budu prvi na listi UVEK, a to mogu da postignu koristenjem raznih aura ili stacnceova (warr- def stance, pala- righteous fury, druid- bear form, dk- frost presence).
Ali postoje situacije kad taj dodatak threatu prestaje da bude dovoljan i dps moze da preuzme paznju bossa, a da se to ne desi postoji ovaj addon koji pokazuje threat poene i spisak dpsera, i dps ako se priblizi previse tenku bi trebao malo da uspori, ili da promeni metu. Nadam se da sam bio imalo jasan... haha Evo i link na kraju je OVDE.


Posle dugog trazenja ipak sam nasao jedan dobar addon za resavanje questova, rec je o addonu koji pokazuje neke osnovne informacije u vezi questa, i sto je najbitnije pokazuje komentare sa wowheada za sve questove, i tamo se mogu naci svakakve zanimlive informacije i trikovi za sve questove.. Addon se zove Lightheaded i mozete ga preuzeti OVDE.

Uz Lightheaded bih i preporucio neki addon koji ima ugradjenu strelicu za pracenje koja se moze ukljuciti jednostavnim klikom na koordinate koje su navedene u Lightheadedu. Ja bih preporucio ili Cartographer (koji ima i sve mape za neke starije instance, kao i razne druge opcije vezane za mapu) , ili TomTom koji je veoma jednostavan i ima samo opciju da pokaze kliknutu koordinatu..
Linkovi za download: Cartographer je OVDE
TomTom je OVDE.
Nazad na vrh Ići dole
 
Preporučeni addoni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Addoni za WoW
» Vazno: Obavezni addoni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BalkanWoW :: Add-ons-
Skoči na: