BalkanWoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BalkanWoW

MoltenWoW Balkan Gaming Community
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vazno: Obavezni addoni

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Shape

Shape


Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2011
Godina : 34
Lokacija : U fotelji

Vazno: Obavezni addoni Empty
PočaljiNaslov: Vazno: Obavezni addoni   Vazno: Obavezni addoni EmptySre Sep 14, 2011 9:35 pm

Odlucio sam da uvedem obavezu da svi clanovi gilda koji hoce da se bave ozbiljnijim PvE sadrzajem (Raidovi) moraju da poseduju i da ukljuce jedan obavezan addon. DBM (Deadly Boss Mod) je veom jednostavan i ne treba se nesto posebno podesavati. Sluzi za razna obavestenja i upozorenja za sve bossove, kako za raidove, tako i instance, i ja smatram da je neophodan u nekim ozbiljnijim situacijama.

I na kraju DBM mozete downloadovati OVDE


I zeleo bih da napomenem da svi healeri trebaju da imaju neki addon koji sluzi za olaksavanje heala u raidovima gde ima vise ljudi i malo postaje komplikovanije. Ja licno preporucujem Healbot jer ga i sam koristim i smatram da bi bez njega bio upola losiji. Mozete koristiti i neke druge kao npr VuhDo ali nisam ih koristio pa ne znam kako se ponasaju..

I download Healbota OVDE
Nazad na vrh Ići dole
BlackPrince




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.09.2011

Vazno: Obavezni addoni Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno: Obavezni addoni   Vazno: Obavezni addoni EmptySub Sep 17, 2011 8:44 pm

Slazem se za DBM i ja ga koristim vec godinama, ali na privatnim serverima moze da se desi da ne pokazuje bas najpreciznije ako bos nije skriptovan kako treba, inace bez tog addona zaboravite na ICC i ostale instance
Nazad na vrh Ići dole
Lepidzoni

Lepidzoni


Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.09.2011

Vazno: Obavezni addoni Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno: Obavezni addoni   Vazno: Obavezni addoni EmptyPon Sep 19, 2011 1:36 pm

Prvi put da sam se oprobao i u ulozi healera (holy pala) i Healbot je jednostavno MUST i za bg i ins/raid, tako da svaka preporuka za sve "pacifiste" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vazno: Obavezni addoni Empty
PočaljiNaslov: Re: Vazno: Obavezni addoni   Vazno: Obavezni addoni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vazno: Obavezni addoni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VAZNO OBAVESTENJE
» Addoni za WoW
» Preporučeni addoni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BalkanWoW :: Add-ons-
Skoči na: